Georg Pauli oljemålning

Georg Pauli oljemålning
Georg Pauli oljemålning
Georg Pauli oljemålning
Georg Pauli oljemålning
Georg Pauli oljemålning
Georg Pauli oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORG PAULI (1855-1935): Kraftkarl,
monogramsignerad G P, olja på duk, 41x32 cm

Dukhål och veck

395790

2016-07-14