Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GEORG PAULI (1855-1935): Kraftkarl,
monogramsignerad G P, olja på duk, 41x32 cm
Dukhål och veck
395790
2016-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här