Jörgen Fogelquist

Jörgen Fogelquist
Jörgen Fogelquist
Jörgen Fogelquist
Jörgen Fogelquist

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

JÖRGEN FOGELQVIST (1927-2005): "Rymdvision", signerad Jörgen Fogelqvist, 1980-tal enligt påskrift, blandteknik, 43x36 cm

395791

2016-07-14