Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
JÖRGEN FOGELQVIST (1927-2005): "Rymdvision", signerad Jörgen Fogelqvist, 1980-tal enligt påskrift, blandteknik, 43x36 cm
395791
2016-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här