Ramar i glas

Ramar i glas
Ramar i glas
Ramar i glas
Ramar i glas

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAMAR, 2 st, i glas, s.k. glasmästararbeten, med litografiska tryck, innermått ca 27x31, yttermått 35x39 cm

Skador

395792

2016-07-14