Göran Strått

Göran Strått
Göran Strått
Göran Strått
Göran Strått
Göran Strått
Göran Strått
Göran Strått
Göran Strått
Göran Strått
Göran Strått

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GÖRAN STRÅÅT (1915-1994): Speleman, signerad och numrerad Göran Strååt 8/25, patinerad brons, Otto Meyers efterträdare, höjd inkl sockel 32 cm

395793

2016-07-14