Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GÖRAN STRÅÅT (1915-1994): Speleman, signerad och numrerad Göran Strååt 8/25, patinerad brons, Otto Meyers efterträdare, höjd inkl sockel 32 cm
395793
2016-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här