Johnny Friedlaender

Johnny Friedlaender
Johnny Friedlaender

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHNNY FRIEDLAENDER (1912-1992): Komposition, färgetsning, signerad och numrerad Friedlaender, 73/95, ca 53x39 cm

395794

2016-07-14