Alvar Aalto

Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto
Alvar Aalto

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALVAR AALTO, hylla, 1900-tal, björk, höjd ca 24, 90x27 cm

Slitage

395795

2016-07-14