Miniatyrer Friberg
2016-07-15
395798
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BERNDT FRIBERG, miniatyrer, 6 st, stengods med harpälsglasyr, signerade, höjd ca 2,5 - 10,5 cm
1 skål med nagg