Miniatyrer Friberg

Miniatyrer Friberg
Miniatyrer Friberg
Miniatyrer Friberg
Miniatyrer Friberg
Miniatyrer Friberg
Miniatyrer Friberg
Miniatyrer Friberg
Miniatyrer Friberg
Miniatyrer Friberg
Miniatyrer Friberg

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERNDT FRIBERG, miniatyrer, 6 st, stengods med harpälsglasyr, signerade, höjd ca 2,5 - 10,5 cm

1 skål med nagg

395798

2016-07-15