Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BERNDT FRIBERG, miniatyrer, 6 st, stengods med harpälsglasyr, signerade, höjd ca 2,5 - 10,5 cm
1 skål med nagg
395798
2016-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här