Olof Anderson ojemålning

Olof Anderson ojemålning
Olof Anderson ojemålning
Olof Anderson ojemålning
Olof Anderson ojemålning
Olof Anderson ojemålning
Olof Anderson ojemålning

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLOF ANDERSON (1884-1952), vintermotiv, signerad och daterad -22, olja på duk, 73x108 cm

395801

2016-07-14