Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARL BERGMAN (1891-1965), kustlandskap med skepp, signerad K Bergman, olja på duk, 58x98 cm
395805
2016-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här