Karl Bergman oljemålning

Karl Bergman oljemålning
Karl Bergman oljemålning
Karl Bergman oljemålning
Karl Bergman oljemålning
Karl Bergman oljemålning
Karl Bergman oljemålning

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARL BERGMAN (1891-1965), kustlandskap med skepp, signerad K Bergman, olja på duk, 58x98 cm

395805

2016-07-14