Erik Olson litografi

Erik Olson litografi
Erik Olson litografi

Såld för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ERIK OLSON (1901-1986): Klostret i Valdemosa, Mallorca, signerad o daterad Erik Olson, 198/260, färglitografi, 34x48 cm

395808

2016-07-14