Erik Olson färglitografi

Erik Olson färglitografi
Erik Olson färglitografi

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK OLSON (1901-1986): Surrealistisk komposition, signerad och daterad Erik Olson 74, 184260, färglitografi, 49x67 cm

395811

2016-07-14