Erik Olson färglitografi

Erik Olson färglitografi
Erik Olson färglitografi

Såld för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ERIK OLSON (1901-1986): Surrealistisk komposition, signerad och daterad 1976, färglitografi, 257/260, 35x55 cm

395812

2016-07-14