Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
ERIK OLSON (1901-1986): Surrealistisk komposition, signerad och daterad 1976, färglitografi, E.A, 60x70 cm
395814
2016-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här