Erik Olson litografi

Erik Olson litografi
Erik Olson litografi
Erik Olson litografi
Erik Olson litografi

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

ERIK OLSON (1901-1986): Surrealistisk komposition, signerad och daterad 1976, färglitografi, E.A, 60x70 cm

395814

2016-07-14