Vaser bl a Erik Höglund

Vaser bl a Erik Höglund
Vaser bl a Erik Höglund
Vaser bl a Erik Höglund
Vaser bl a Erik Höglund

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 3 st, 1900-talets andra hälft, orange glas, varav en signerad Erik Höglund och en etikettmärkt Kosta, höjd ca 20-22 cm

En fot med mindre spricka

395817

2016-07-14