Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, s.k. hunting table, 1900-talets andra hälft, massiv mahogny, höjd ca 54, 125x45 cm

Bruksslitage

395826

2016-07-14