Smyckesgarnityr Theresia Hvorslev

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

THERESIA HVORSLEV, garnityr, silver / sterlingsilver bestående av: armring, örhängen 1 par, skruvsystem, ring, hänge, kedja, MEMA, Lidköping 1970-tal, olika årsstämplar (saknas på hänget), höjd på hänget 7 cm, armringens innerdiameter 5,5 cm, ring med reglerbar ringskena, kedjans längd 68 cm, total vikt ca 177 g

395828

2016-07-21