Balansvåg Kistner Stockholm

Balansvåg Kistner Stockholm
Balansvåg Kistner Stockholm
Balansvåg Kistner Stockholm
Balansvåg Kistner Stockholm
Balansvåg Kistner Stockholm
Balansvåg Kistner Stockholm
Balansvåg Kistner Stockholm
Balansvåg Kistner Stockholm

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AXEL KISTNER, balansvåg, 1900-talets första hälft, mässing, märkt Axel Kistner Stockholm, höjd ca 51, längd 56 cm, vikter medföljer

Smärre bucklor

395830

2016-07-14