Pär Siegård handtryck 1920

Pär Siegård handtryck 1920
Pär Siegård handtryck 1920

Såld för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PÄR SIEGÅRD (1877-1961): Odalisk, signerad och daterad Pär Siegård 1920, 8/20, handtryck, 17x23 cm

395832

2016-07-14