Vinkylare chippendalestil

Vinkylare chippendalestil
Vinkylare chippendalestil
Vinkylare chippendalestil
Vinkylare chippendalestil
Vinkylare chippendalestil
Vinkylare chippendalestil
Vinkylare chippendalestil
Vinkylare chippendalestil
Vinkylare chippendalestil
Vinkylare chippendalestil

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VINKYLARE, 1900-tal, chippendalestil, fanérad i mahogny, beslag och insats i mässing, höjd ca 48, 32x32 cm

Fanérskador

395833

2016-07-14