Röllakansmatta

Röllakansmatta
Röllakansmatta
Röllakansmatta
Röllakansmatta
Röllakansmatta
Röllakansmatta

Såld för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

ISSA FEUK, röllakansmatta, signerad IF, ca 258x170 cm

Slitage, fläckar

395841

2016-07-20