Figuriner bl a Kunglig Dansk

Figuriner bl a Kunglig Dansk
Figuriner bl a Kunglig Dansk
Figuriner bl a Kunglig Dansk
Figuriner bl a Kunglig Dansk
Figuriner bl a Kunglig Dansk
Figuriner bl a Kunglig Dansk
Figuriner bl a Kunglig Dansk
Figuriner bl a Kunglig Dansk
Figuriner bl a Kunglig Dansk
Figuriner bl a Kunglig Dansk
Figuriner bl a Kunglig Dansk
Figuriner bl a Kunglig Dansk
Figuriner bl a Kunglig Dansk
Figuriner bl a Kunglig Dansk

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

FIGURINER, 7 st, porslin, 1900-talets andra hälft, bl a Kunglig Dansk och Lladro, höjd ca 5-25 cm

En figurin med mindre nagg, någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma

395844

2016-07-14