Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
FIGURINER, 7 st, porslin, 1900-talets andra hälft, bl a Kunglig Dansk och Lladro, höjd ca 5-25 cm
En figurin med mindre nagg, någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma
395844
2016-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här