Herrbyrå

Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå
Herrbyrå

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HERRBYRÅ, 1800-tal, fanérad i bl.a. valnöt, höjd ca 136, 50x80 cm

Visst slitage

395848

2016-07-14