Herrbyrå
2016-07-14
395848
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HERRBYRÅ, 1800-tal, fanérad i bl.a. valnöt, höjd ca 136, 50x80 cm
Visst slitage