Rölakanmatta Svensk Hemslöjd

Rölakanmatta Svensk Hemslöjd
Rölakanmatta Svensk Hemslöjd

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVENSK HEMSLÖJD, "Octandria", röllakanmatta, 1950-tal, ca 123x173 cm

Senare fransar, slitage fläckar

395849

2016-07-21