Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SVENSK HEMSLÖJD, "Octandria", röllakanmatta, 1950-tal, ca 123x173 cm
Senare fransar, slitage fläckar
395849
2016-07-21
Gör en kostnadsfri värdering här