Constant Artz oljemålning

Constant Artz oljemålning
Constant Artz oljemålning
Constant Artz oljemålning
Constant Artz oljemålning
Constant Artz oljemålning
Constant Artz oljemålning

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CONSTANT ARTZ (1870-1951): Änder och ankor, signerad, olja på duk, 30x40 cm

395851

2016-07-14