AY-O Japan

AY-O Japan
AY-O Japan

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AY-O (Japan född 1931): "Carps in stream", signerad och numrerad 84/200, 1987, färgserigrafi, ca 49x34 cm
UTSTÄLLD: Galerie Börjeson, Malmö

395854

2016-07-15