Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AY-O (Japan född 1931): "Carps in stream", signerad och numrerad 84/200, 1987, färgserigrafi, ca 49x34 cm
UTSTÄLLD: Galerie Börjeson, Malmö
395854
2016-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här