Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 6 st, 1900-talets början, betsade, stoppade sitsar, sitthöjd ca 46 cm
Omfattande slitage och skador
395855
2016-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här