Stolar 1900-talets början

Stolar 1900-talets början
Stolar 1900-talets början
Stolar 1900-talets början
Stolar 1900-talets början
Stolar 1900-talets början
Stolar 1900-talets början
Stolar 1900-talets början
Stolar 1900-talets början
Stolar 1900-talets början
Stolar 1900-talets början
Stolar 1900-talets början
Stolar 1900-talets början

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 6 st, 1900-talets början, betsade, stoppade sitsar, sitthöjd ca 46 cm

Omfattande slitage och skador

395855

2016-07-14