Biblioteksbord barockstil

Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil

Såld för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

BIBLIOTEKS-/MATSALSBORD, 1900-tal, barockstil, ek, betsat, lådor med dekor av skurna lejonmaskaroner, höjd ca 75, 180x69 cm

En maskaron med skador, en dragring saknas, smärre ytskador

395856

2016-07-14