Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000 SEK
BIBLIOTEKS-/MATSALSBORD, 1900-tal, barockstil, ek, betsat, lådor med dekor av skurna lejonmaskaroner, höjd ca 75, 180x69 cm
En maskaron med skador, en dragring saknas, smärre ytskador
395856
2016-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här