Biblioteksbord barockstil

Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil
Biblioteksbord barockstil

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 800 SEK

BIBLIOTEKSBORD, 1930-tal, barockstil, ek, balustrar med skuren dekor av blommor, höjd ca 74, 140x49, total bredd 87 cm

Ytskador, lösa delar

395857

2016-07-14