Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
OLAF CHRISTIANSEN (1901-1990): Tvätterska, Yport France, signerad och daterad Olaf Ch -29, olja på pannå, ca 32 x 39 cm
Krackeleringar
395858
2016-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här