Olaf Christiansen oljemålning

Olaf Christiansen oljemålning
Olaf Christiansen oljemålning
Olaf Christiansen oljemålning
Olaf Christiansen oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

OLAF CHRISTIANSEN (1901-1990): Tvätterska, Yport France, signerad och daterad Olaf Ch -29, olja på pannå, ca 32 x 39 cm

Krackeleringar

395858

2016-07-14