Byrå 1700-tal
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000 SEK
BYRÅ, för hörn, 1700-tal, Tyskland, fanérad i bl a valnöt och valnötsröt, dekor i intarsia av blomterslingor, brännförgyllda beslag, skulpterad benställning, höjd ca 92, 130x80 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Senare underrede, ytskador, orangrepp
395859
2016-07-14