Byrå 1700-tal

Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

BYRÅ, för hörn, 1700-tal, Tyskland, fanérad i bl a valnöt och valnötsröt, dekor i intarsia av blomterslingor, brännförgyllda beslag, skulpterad benställning, höjd ca 92, 130x80 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Senare underrede, ytskador, orangrepp

395859

2016-07-14