Robert Henry Roe oljemålning

Robert Henry Roe oljemålning
Robert Henry Roe oljemålning
Robert Henry Roe oljemålning
Robert Henry Roe oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

ROBERT HENRY ROE (1793-1880): Hjortar i landskap, Rob Henry Roe 1878, olja på duk, ca 71,5 x 143 cm

Krackeleringar, retuscher

395860

2016-07-14