Håkan Berg

Håkan Berg
Håkan Berg
Håkan Berg
Håkan Berg

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÅKAN BERG (född 1958): (2) Kompositioner, signerade och numrerade, upplaga 235, färgserigrafier, bildmått ca 24x23 cm

395861

2016-07-15