Jordglob

Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JORDGLOB, 1900-talets första hälft, märkt Edwin Hammar, fot i trä, höjd ca 54 cm

Bruksslitage

395863

2016-07-14