Reinhold Ljunggren

Reinhold Ljunggren
Reinhold Ljunggren

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): "Moln över Sommen", utförd 1976, signerad R. Ljunggren, numrerad 104/410, färglitografi, ca 24x36 cm

395867

2016-07-15