Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SATSBORD, 3 dlr, svärtat trä, 1900-talets början, polykrom kinesiserande dekor, inläggningar av pärlemor, höjd ca 68, 56x34 cm
Ytskador
395872
2016-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här