Satsbord 1900-talets början
2016-07-14
395872
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SATSBORD, 3 dlr, svärtat trä, 1900-talets början, polykrom kinesiserande dekor, inläggningar av pärlemor, höjd ca 68, 56x34 cm
Ytskador