Satsbord 1900-talets början

Satsbord 1900-talets början
Satsbord 1900-talets början
Satsbord 1900-talets början
Satsbord 1900-talets början
Satsbord 1900-talets början
Satsbord 1900-talets början
Satsbord 1900-talets början
Satsbord 1900-talets början

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SATSBORD, 3 dlr, svärtat trä, 1900-talets början, polykrom kinesiserande dekor, inläggningar av pärlemor, höjd ca 68, 56x34 cm

Ytskador

395872

2016-07-14