Gerhard Henning 1914 etsningar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GERHARD HENNING (1880-1967 Hellerup/Danmark): (2) "Petifars hustru II", "Harlekins kappa I", signerade och daterade 1914, etsningar, 6,5x5 - 6x5,5 cm, rammått ca 14x13 resp 13x12 cm

395876

2016-07-15