Sakrala träskulpturer

Sakrala träskulpturer
Sakrala träskulpturer
Sakrala träskulpturer
Sakrala träskulpturer
Sakrala träskulpturer
Sakrala träskulpturer
Sakrala träskulpturer
Sakrala träskulpturer
Sakrala träskulpturer
Sakrala träskulpturer
Sakrala träskulpturer
Sakrala träskulpturer
Sakrala träskulpturer
Sakrala träskulpturer
Sakrala träskulpturer
Sakrala träskulpturer

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

S:T GÖRAN OCH DRAKEN samt en av de tre vise männen 1800/1900-tal. S:t Göran skuren i ek, den andra figuren sannolikt i lind, höjd ca 64 respektive 62 cm.

Lagning, torrsprickor, mindre nagg samt slitage.

395885

2016-07-14