Omega damarmbandsur 18 k guld

Omega damarmbandsur 18 k guld
Omega damarmbandsur 18 k guld
Omega damarmbandsur 18 k guld
Omega damarmbandsur 18 k guld
Omega damarmbandsur 18 k guld
Omega damarmbandsur 18 k guld
Omega damarmbandsur 18 k guld
Omega damarmbandsur 18 k guld

Såld för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OMEGA, damarmbandsur, 18 k guld, Genève, ca 1970, mekaniskt urverk, kvadratisk guldfärgad urtavla, stavindex, 17 jewels, verk märkt Omega Watch Co Swiss, ref/verknr: 32263296, boettnr: 511321, cal: 485, integrerat armband i 14 k guld och ej i original, längd 16 cm, diameter 18 mm, total vikt ca 37 g

Glas med repor och skador, armband med brott

395890

2016-07-22