Ljusstakar 1800-tal

Ljusstakar 1800-tal
Ljusstakar 1800-tal
Ljusstakar 1800-tal
Ljusstakar 1800-tal
Ljusstakar 1800-tal
Ljusstakar 1800-tal
Ljusstakar 1800-tal
Ljusstakar 1800-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, Louis XV-stil, förgylld brons, höjd 17 cm

Slitage

395891

2016-08-17