Färglitografi C-F Reuterswärd

Färglitografi C-F Reuterswärd
Färglitografi C-F Reuterswärd

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Komposition, signerad och numrerad Reuterswärd 13/200, färglitografi, 55x61 cm

395894

2016-08-17