Färglitografi C-F Reuterswärd
Closed
2016-08-17
395895
| Sold for | 350 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Komposition mot grönt, signerad och annoterad CF Reuterswärd HC, färglitografi, 94,5x70 cm