Färglitografi C-F Reuterswärd

Färglitografi C-F Reuterswärd
Färglitografi C-F Reuterswärd

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Komposition mot grönt, signerad och annoterad CF Reuterswärd HC, färglitografi, 94,5x70 cm

395895

2016-08-17