Karl Axel Pehrson

Karl Axel Pehrson
Karl Axel Pehrson

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad KA Pehrson -91, 52/600, färglitografi, ca 32x60 cm

Gulnader

395898

2016-07-15