Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad KA Pehrson -91, 52/600, färglitografi, ca 32x60 cm
Gulnader
395898
2016-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här