Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LARS JONSSON (född 1952): Spov, signerad Lars Jonsson, 26/360, färglitografi, ca 26x37 cm
395900
2016-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här