Lars Jonsson färglitografi

Lars Jonsson färglitografi
Lars Jonsson färglitografi

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS JONSSON (född 1952): Spov, signerad Lars Jonsson, 26/360, färglitografi, ca 26x37 cm

395900

2016-07-15