Muggar WMF

Muggar WMF
Muggar WMF
Muggar WMF
Muggar WMF
Muggar WMF
Muggar WMF
Muggar WMF
Muggar WMF

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WÜRTEMBERGISCHE METALLWAREN FABRIK, 1900-talets första hälft, muggar vitmetall med glasinsatser, märkta WMF, höjd 6,5 cm

Bruksslitage

395902

2016-07-14