Silverbestick mm.

Silverbestick mm.
Silverbestick mm.
Silverbestick mm.
Silverbestick mm.
Silverbestick mm.
Silverbestick mm.
Silverbestick mm.
Silverbestick mm.
Silverbestick mm.
Silverbestick mm.

Såld för:

3 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

BESTICK, STRÖARE, silver, 18-1900-tal, bl a Sverige, England, olika modeller bl a gammal fransk, Rosenholm, total vikt ca 1060 g

Slitage, bucklor förekommer

395903

2016-07-14