Åke Axelsson stolar Galleri Stolen

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÅKE AXELSSON, stolar, 4 st, 1990-tal, Galleri Stolen, enligt uppgift rödbok, klädsel i skinn, stämplade, sitthöjd ca 44,5 cm

Slitage, fläckar

395905

2016-07-14