Sekretär 1940/50-tal

Sekretär 1940/50-tal
Sekretär 1940/50-tal
Sekretär 1940/50-tal
Sekretär 1940/50-tal
Sekretär 1940/50-tal
Sekretär 1940/50-tal
Sekretär 1940/50-tal
Sekretär 1940/50-tal

Såld för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKTRETÄR, 1940/50-tal, mahogny, höjd 102, 80x39 cm, nyckel finns

Smärre fanérskador, en nyckelbössning saknas

395907

2016-07-15