Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SEKTRETÄR, 1940/50-tal, mahogny, höjd 102, 80x39 cm, nyckel finns
Smärre fanérskador, en nyckelbössning saknas
395907
2016-07-15
Gör en kostnadsfri värdering här