Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SOFFA 1930/40-tal, rokokostil, färgad rotting, lösa dynor, sitthöjd ca 48, längd 180 cm
Smärre skador på rotting, slitage på tyg, smärre skada på ben
395908
2016-07-14
Gör en kostnadsfri värdering här