Soffa rotting

Soffa rotting
Soffa rotting
Soffa rotting
Soffa rotting
Soffa rotting
Soffa rotting
Soffa rotting
Soffa rotting
Soffa rotting
Soffa rotting

Såld för:

4 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOFFA 1930/40-tal, rokokostil, färgad rotting, lösa dynor, sitthöjd ca 48, längd 180 cm

Smärre skador på rotting, slitage på tyg, smärre skada på ben

395908

2016-07-14